| БРОЙ ФУНКЦИИ | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 72 |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TU5AB21FSB |
| ВИСОЧИНА: | 59.40 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.8 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 72 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394056074 |






















