| БРОЙ ФУНКЦИИ | 17 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | А+ |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 72 |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LOE8P38Z |
| ВИСОЧИНА: | 59.40 см |
| ШИРИНА: | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.9 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 17 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | А+ |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ПИРОЛИТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 72 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394119656 |





















