| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 44 L |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LVL9E2XZ |
| ВИСОЧИНА: | 45.00 см |
| ШИРИНА: | 56.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 44 L |
| EAN | 7333394109770 |





















