| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 77 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BOS6737E06PWG |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.4 см |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| ГОТВЕНЕ НА ПАРА: | Да |
| AIRFRY ФУНКЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 77 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838783066572 |

























