| БРОЙ ФУНКЦИИ | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 70 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | 65M90E3 IX |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 57.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.5 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 9 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 70 |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4048164111367 |





















