| МОДЕЛ | DENMARK |
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | LED |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1000 LM |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | DENMARK |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | LED |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1000 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| EAN | 5998250389769 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | DENMARK |
| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | LED |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1000 LM |
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ: | DENMARK |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | LED |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 1000 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| EAN | 5998250389769 |