| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ГРАФИТ |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 77.00 см |
| ШИРИНА: | 10.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 12.20 см |
| ЦВЯТ: | ГРАФИТ |
| ТЕГЛО: | 1.600 kg |
| EAN | 3800231890527 |


