| МОДЕЛ | RIVIERA |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | RIVIERA |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТИП: | ГОРЕН НОСАЧ |
| EAN | 3800228029015 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | RIVIERA |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | RIVIERA |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТИП: | ГОРЕН НОСАЧ |
| EAN | 3800228029015 |