| МОДЕЛ | CYLINDER |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ: | CYLINDER |
| МОЩНОСТ W: | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ВИСОЧИНА: | 90.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800232862226 |



| МОДЕЛ | CYLINDER |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ: | CYLINDER |
| МОЩНОСТ W: | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ВИСОЧИНА: | 90.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800232862226 |