| МОДЕЛ | STELO |
| СЕРИЯ | STELO |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ: | STELO |
| СЕРИЯ: | STELO |
| МОЩНОСТ W: | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖД.СТОМАНА,ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА: | 7.80 см |
| ВИСОЧИНА: | 45.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТИП: | ГРАДИНСКО |
| EAN | 3800883119038 |


