| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ШИРИНА: | 14.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 86.50 см |
| ТИП: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800231890862 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ШИРИНА: | 14.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 86.50 см |
| ТИП: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800231890862 |