| МОДЕЛ | MARIBOR |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ: | MARIBOR |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ВИСОЧИНА: | 109.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 15X15X109 CM |
| ТИП: | ВИСЯЩ |
| EAN | 3800228027509 |




