| МОДЕЛ | GENOA |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | GENOA |
| МОЩНОСТ W: | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА: | 75.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8698553607993 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | GENOA |
| МОЩНОСТ W | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ: | GENOA |
| МОЩНОСТ W: | 15.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА: | 75.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8698553607993 |