| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 420 LM |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 420 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| ВИСОЧИНА: | 70.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157661829 |



| МОЩНОСТ W | 7.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 420 LM |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W: | 7.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ: | 420 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 65 IP |
| ВИСОЧИНА: | 70.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157661829 |