| MAXPOWER-W | 7.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 420 LM |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 7.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION: | 420 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| HEIGHT: | 70.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157661829 |



| MAXPOWER-W | 7.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 420 LM |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | V-TAC |
| MAXPOWER-W: | 7.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION: | 420 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 65 IP |
| HEIGHT: | 70.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157661829 |