| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | СРЕБЪРНА ПАТИНА |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 56.00 см |
| ШИРИНА: | 56.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 см |
| ЦВЯТ: | СРЕБЪРНА ПАТИНА |
| ТЕГЛО: | 1.000 kg |
| EAN | 3800231890305 |


