| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 240.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 240.00 мм |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.900 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.900 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.900 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНЕНО ОСТРИЕ |
| EAN | 3165140903134 |




