| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 12.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 12.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОСТРИЕТА ОТ ВЪГЛЕРОДНА СТОМАНА |
| EAN | 6411501111807 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 12.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 12.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОСТРИЕТА ОТ ВЪГЛЕРОДНА СТОМАНА |
| EAN | 6411501111807 |