| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА | 15.00 мм |
| Марка | CONMETALL |
| МОДЕЛ: | B44200 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| МАКС ДИАМЕТЪР НА КЛОНА: | 15.00 мм |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ДРЪЖКИ: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.250 kg |
| EAN | 4004722597004 |


