| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 185.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО | 70.00 мм |
| Марка | PROGARDEN |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 185.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО: | 70.00 мм |
| EAN | 8719202963328 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП НОЖИЦИ | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 185.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО | 70.00 мм |
| Марка | PROGARDEN |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЛОЗАРСКИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 185.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО: | 70.00 мм |
| EAN | 8719202963328 |