| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1350 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 5640.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 48.00 м |
| Марка | STEINBERG |
| МОДЕЛ: | GPG 94/48 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1350 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 5640.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА: | 48.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 12.800 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4011458460052 |









