| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1100 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 4800.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 46.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 9.00 м |
| Марка | STEINBERG |
| МОДЕЛ: | GPG 80/46-1100 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1100 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 4800.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА: | 46.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА: | 9.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 9.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4011458460038 |





