| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 550 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 2100.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 35.00 м |
| Марка | TIP |
| МОДЕЛ: | GPP2100 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 550 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 2100.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА: | 35.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 7.100 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4011458301836 |




