| POWER CONSUMPTION | 550 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 2100.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 35.00 м |
| Brand | TIP |
| MODEL: | GPP2100 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 550 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY: | 2100.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT: | 35.00 м |
| PRODUCT WEIGHT: | 7.100 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4011458301836 |




