| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1640.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 410 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | FS 135066 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ГРЕБЛО |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1640.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 410 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.600 kg |
| EAN | 6411501350664 |







