| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ВИЛА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1220.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 170 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | FS 133423 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ВИЛА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1220.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 170 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.100 kg |
| EAN | 6411501334237 |


