| МОЩНОСТ | 1500 W |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 27,5 X 18 |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | GR5301 |
| ТИП: | ГРИЛ СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 27,5 X 18 |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.150 kg |
| EAN | 8433766680421 |














