| POWER | 1500 W |
| PLATES SIZE | 27,5 X 18 |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | GR5301 |
| TYPE: | BBQ |
| POWER: | 1500 W |
| PLATES SIZE: | 27,5 X 18 |
| TEMPERATURE CONTROL: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.150 kg |
| EAN | 8433766680421 |














