| POWER | 2200 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 290 Х 230 MM |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | ETNA INOX II |
| TYPE: | BROIL |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 290 Х 230 MM |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| AUTOMATIC BAKING SYSTEM: | No |
| REMOVABLE PLATES: | No |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | No |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| INCLUDED ACCESSORIES: | No |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 11 X 33 X 33.5 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.627 kg |
| EAN | 8414234680792 |













