| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | MG-4030M |
| TYPE: | GRILL |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| COVER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | No |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| DIMENSIONS: | 8 X 49 X 30 СМ. |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.330 kg |
| EAN | 3800139211646 |














