| POWER | 1800 W |
| PLATES COVER | мраморно покритие |
| PLATES SIZE | 35×24СМ |
| THERMOSTAT | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2550 |
| TYPE: | GRILL |
| POWER: | 1800 W |
| PLATES COVER: | мраморно покритие |
| PLATES SIZE: | 35×24СМ |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.800 kg |
| EAN | 5202561539431 |














