| МОЩНОСТ | 1800 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | мраморно покритие |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 35×24СМ |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2550 |
| ТИП: | СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 1800 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | мраморно покритие |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 35×24СМ |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.800 kg |
| EAN | 5202561539431 |














