| POWER | 2600 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE | 29 X 23 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | GR2401X |
| TYPE: | BBQ |
| POWER: | 2600 W |
| PLATES COVER: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PLATES SIZE: | 29 X 23 |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| COVER: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.290 kg |
| EAN | 8414234681478 |















