| POWER | 2000 W |
| PLATES COVER | незалепвщо |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | CG5010I-CG5010IGY |
| POWER: | 2000 W |
| PLATES COVER: | незалепвщо |
| TEMPERATURE CONTROL: | ДО 230º |
| REMOVABLE PLATES: | Yes |
| REMOVABLE DRIP TRAY: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.753 kg |
| EAN | 8021098005212 |

















