| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | незалепвщо |
| Марка | BRAUN |
| МОДЕЛ: | CG5010I-CG5010IGY |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | незалепвщо |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | ДО 230º |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.753 kg |
| EAN | 8021098005212 |

















