| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 290 Х 230 MM |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | ETNA INOX II |
| ТИП: | ГРИЛ |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 290 Х 230 MM |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Не |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Не |
| ПОДВИЖНА ТАВА ЗА ОТЦЕЖДАНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Не |
| ВКЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.80 м |
| Размери: | 11 X 33 X 33.5 СМ. |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.627 kg |
| EAN | 8414234680792 |













