| ТИП | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 30-150 W |
| ИМПЕДАНС | 4-8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 48Hz – 40kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 86 dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | POLK AUDIO |
| МОДЕЛ: | MONITOR XT15BK |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 30-150 W |
| ИМПЕДАНС: | 4-8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 48Hz – 40kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 86 dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 269 x 165 x 182 |
| ТЕГЛО: | 4.08 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 747192133375 |










