| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 30-120 W |
| ИМПЕДАНС | 8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 52Hz – 28kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 88dB |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | BOWERS&WILKINS |
| МОДЕЛ: | 606 S3 BK ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 30-120 W |
| ИМПЕДАНС: | 8 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 52Hz – 28kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 88dB |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 344 x 189 x 300 |
| ТЕГЛО: | 7.05 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 714346340743 |









