| ТИП | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 30W-200W |
| ИМПЕДАНС | 8 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 30Hz – 33kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 90db |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 4 |
| Марка | BOWERS&WILKINS |
| МОДЕЛ: | 703 S3 MOCHA ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 30W-200W |
| ИМПЕДАНС: | 8 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 30Hz – 33kHz |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 90db |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 1117 x 290 x 372 |
| ТЕГЛО: | 28.81 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 714346339419 |






