| TYPE DEVICE | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER | 30W-200W |
| IMPEDANCE | 8 Ohms |
| FREQUENCY RANGE | 30Hz – 33kHz |
| SENSITIVITY | 90db |
| NUM WAYS | 4 |
| Brand | BOWERS&WILKINS |
| MODEL: | 703 S3 MOCHA ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | ФРОНТАЛНА КОЛОНА |
| MAX POWER: | 30W-200W |
| IMPEDANCE: | 8 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 30Hz – 33kHz |
| SENSITIVITY: | 90db |
| DIMENSION (X, W, D): | 1117 x 290 x 372 |
| WEIGHT: | 28.81 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 714346339419 |






