| ТИП | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ | 25 W |
| ИМПЕДАНС | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 96kHz |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ | 2 |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | DM-50D-BT ЧИФТ |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| МОЩНОСТ: | 25 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 96kHz |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 175 x 262 x 257 |
| ТЕГЛО: | 3.9 КГ |
| БРОЙ ГОВОРИТЕЛИ: | 2 |
| EAN | 4573201242396 |









