| TYPE DEVICE | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER | 25 W |
| IMPEDANCE | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE | 96kHz |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | DM-50D-BT ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER: | 25 W |
| IMPEDANCE: | 4 ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 96kHz |
| DIMENSION (X, W, D): | 175 x 262 x 257 |
| WEIGHT: | 3.9 КГ |
| NUM WAYS: | 2 |
| EAN | 4573201242396 |









