| ТИП | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 28–200 Hz |
| Марка | YAMAHA |
| МОДЕЛ: | NS-SW050 |
| ВИД: | КОЛОНИ |
| ТИП: | СУБУФЕР |
| МОЩНОСТ: | 50 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 28–200 Hz |
| ГАБАРИТИ (В, Ш, Д): | 292 x 291 x 341 |
| ТЕГЛО: | 8.5 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4957812604932 |








