| ВИСОЧИНА | 202.70 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 69.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 441 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН | +2 °C до +12 °C |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | FKDv 4523 |
| ВИСОЧИНА: | 202.70 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 69.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 441 L |
| ТЕМПЕРАТУРЕН ДИАПАЗОН: | +2 °C до +12 °C |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| LED ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 680 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9005382264751 |












