| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 192.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 71.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 481 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | ORC6M481EL |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 192.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 71.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 481 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 344 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 137 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 288 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394036717 |



























