| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 201.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 343 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | KGE39AICA |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 201.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 65.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 343 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 249 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 94 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Не |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Не |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 149 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 38.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005207121 |




































