| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 185.00 см |
| ШИРИНА | 70.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 461 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GBF567PZCMB |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 185.00 см |
| ШИРИНА: | 70.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 461 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 328 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 133 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 282 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806091024725 |







































