| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 349 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GBG7190CEV |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 349 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 239 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 110 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 172 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806084833341 |






































