| ТИП | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА | 203.00 см |
| ШИРИНА | 75.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 71.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 538 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RB53DG706AB1EO |
| ТИП: | ФРИЗЕР ДОЛУ |
| ВИСОЧИНА: | 203.00 см |
| ШИРИНА: | 75.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 71.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 538 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 370 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 168 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 128 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095536637 |


























