| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 141 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | Rsdci 1620 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.70 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 141 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 141 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803094654 |















